Satura mārketings & satura veidošana

Labs saturs — tāds, kas strādā Jūsu labā!

Veidojam un popularizējam nozares specifikai atbilstošu digitālo saturu dažādos formātos.

Jūsu nozares specifikai atbilstošs saturs

Satura mārketings ir salīdzinoši nesen radīts termins, kas tiek lietots, lai apzīmētu jebkādu mārketinga funkciju, kas sevī ietver satura radīšanu. Formāti mēdz būt dažādi, sākot no informatīviem rakstiem un labi noformētiem infografikiem, līdz pilnvērtīgi funcionālām piezemēšanās lapām (landing page). Lai vai kādas būtu Jūsu vajadzības, mēs izveidosim Jūsu nozares specifikai atbilstošu saturu.

Viena būtiska atšķirība starp satura mārketingu un citām tradicionāliem mārketinga metodēm ir tas, ka satura mārketings nav tieši vērsts uz pārdošanu. Vērtīga un noderīga satura radīšana ievieš uzticību un lojalitāti zīmolam, kas Jūsu uzņēmumu padara par autoratīvu nozares speciālistu

Satura mārketinga pievienotā vērtība

Mūsu satura mārketinga stratēģija, pievienos vērtību Jūsu uzņēmumam vairākos veidos:

  1. SEO ir nepieciešams svaigs un atbilstošs saturs, lai tas tiktu iekļauts Google meklētāja rezultātos. Satura mārketingu var izmantot, lai pievērstos konkrētiem, garākiem ar Jūsu nozari saistītiem terminiem, vienlaikus uzlabojot vispārējās Jūsu mājas lapas pozīcijas.
  2. Saites — Noderīgs un saistošs saturs vienmēr piesaistīs uzmanību. Zinot, kāds saturs interesē Jūsu nozares lasītājus, ir ļoti svarīgi veidot atbilstošus materiālus. Ja Jūsu mājas lapas saturs sniedz vērtīgu informāciju, tad tas ir solis pareizajā virzienā.
  3. Sociālo mediju konti — daudzi uzņēmumi atklāj, ka viena no visbiežāk sastopamajām problēmām ir tas, ka viņi īsti nezina ko rakstīt un ar ko/kā dalīties ar sociālo tīklu lietotājiem. Ar iepriekš noteiktu satura kalendāru un satura mārketinga stratēģiju, sociālo mediju pārvaldīšanas uzdevums kļūst daudz vieglāks.
  4. Attiecības — satura mārketings ir lielisks veids, kā padarīt sevi par nozares līderiem, tāpat tas ir lielisks veids, lai veidotu ilgtermiņa attiecības ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem. Cilvēki novērtē labu saturu!

Esam atvērti sadarbībai